Bu ilan yayından kaldırıldı. Yayında olan açık pozisyonları görüntülemek için lütfen tıklayınız.

GİRİŞİMCİ KOÇLUĞU PROJESİ BAŞLIYOR!

İstanbul Ticaret Üniversitesi Kariyer Merkezi / İstanbul
Yayın Tarihi: 4.1.2017
İş Tanımı

İstanbul Ticaret Odası’na bağlı olan 81 Meslek Komitesi’nde yer alan iş adamları ile öğrencilerimizin gönüllülük esası ile bir araya geldiği projedir. Bu proje kapsamında öğrencilerimiz ile iş adamları belirli periyotlarla Üniversitemiz yerleşkelerinde, iş adamlarımızın firmalarında veya dış mekanlarda bir araya gelerek teoride görmüş oldukları eğitimi iş adamlarımızın bilgi, birikim ve tecrübeleriyle birleştirerek meslek hayatlarını daha eğitimleri bitmeden tecrübe etme fırsatı bulmaktadır.

Projenin bir diğer önemli unsuru, öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca gerçekleştirmek istedikleri projelerine iş adamlarından destek almalarına, öğrencilerimizin meslek hayatına atılmadan vizyon belirlemelerine, öğrencilerimizin iş hayatından önce networkünü genişletmesine, mezun olmadan mesleklerinde Yönetici pozisyonunda olan iş adamları ile kariyer yolculuklarına çıkmaya yardımcı olmaktadır.

Proje kapsamında öğrencilerimiz iş hayatını yakından tanıma fırsatı bulurken, staj ve iş imkânı da bulabilmektedir.


Aranan Nitelikler
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencisi,
  • NOT: Projeye katılmak için başvuruda bulunan öğrencilerimizin ‘Meslek Komitesi’ tercihleri daha sonra talep edilecektir.

Anahtar Kelimeler: girişimci koçluğu