Bu ilan yayından kaldırıldı. Yayında olan açık pozisyonları görüntülemek için lütfen tıklayınız.

GÖRSEL HAFIZA TEKNİKLERİYLE HIZLI İNGİLİZCE EĞİTİMİ (Pre - Intermediate / 28 saat)

İstanbul Ticaret Üniversitesi Kariyer Merkezi
Yayın Tarihi: 3.8.2017
İş Tanımı

* BU İLAN DUYURU NİTELİĞİ TAŞIMAKTADIR. *

TARİH:  

·       12-13-14-15 AĞUSTOS TARİHLERİNDE

·        9.00-17.00 SAATLERİ ARASINDA

 

YER:

·        İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ SÜTLÜCE YERLEŞKESİ D-204

 

Pre-Intermediate Seviyesinin Süresi  Nedir ?

28 saat sürmektedir. 4 gün 9.00-17.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Pre-Intermediate seviyesinde kaç kelime öğretilecektir ?

  Görsel hafıza teknikleriyle 1000 kelime öğrencilerimize derste öğretilmektedir.

Videolu konu anlatımları bilgisayar ve cep telefonu üzerinden izlemeleri sağlanmaktadır.

1000 kelimeyle ilgili cümle pratikleri yaptırılmaktadır.

Kelime öğretilirken kullanılan resimlerden ve örnek cümlelerden oluşan kitap ders başlangıcından önce öğrencilere ücretsiz verilmektedir.

 

Pre-Intermediate(Ön Orta) Seviyesi Nedir?

  Genel İngilizcenin ikinci aşaması olan bu seviyede, başlangıç seviyesinde atmış olduğunuz temeli iyice sağlamlaştırır, öğrendiğiniz dilin kalıcı hale gelmesinin inşasına başlarsınız.Bunu ise, İngilizcenin anadilimizden bambaşka bir dil olduğu idrakine vararak,artık iki dili karşılaştırmayı edindiğiniz bilgi ve tecrübeler sonucunda kendiliğinizden bırakarak sağlarsınız.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesinin İçeriği Nedir?

  Pre-Intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun olarak devam ederken, artık edindiğiniz bu gramer bilgilerini daha fazla pratiğe dökebilecek, basit diyaloglardan ziyade, daha zengin,başlangıçta oldukça zor, hatta hiç anlayamadığınız cümleleri anlayabilecek,uzun soluklu diyaloglar kurabilecek, kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. 

  Yine bu seviyede, işlenilen konu doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgi desteklenip kalıcı hale getirilecek, verilen yeni kelimeler ile kelime dağarcığınız genişletilecektir. Ayrıca bol bol yapılacak olan pratik ile öğrenmiş olduğunuz kelimeler, cümle yapıları, gramer bilgisi sürekli aktif tutulacaktır. 

Aranan Nitelikler

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Ne Kazandırır?

  İngilizce temelinizi sağlamlaştırdığınız bu seviyeyi başarı ile bitirdiğiniz takdirde daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olur, basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilir, telaffuz ve kelime bilgisi konusunda gelişip, söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız. Aynı zamanda dili kullanmadaki utangaçlığınızı üzerinizden atarak özgüveni daha yüksek bir dil kullanıcısı haline gelirsiniz.

 

ÜCRET

Kredi kartıyla 400 TL
Nakit 300 TL

Yapmış olduğunuz başvurular firma yetkililerine iletilecek ve firma tarafından aranarak ödeme seçenekleri tarafınıza anlatılacaktır. (Kredi kartına taksit seçeneği -9 taksite kadar- bulunmaktadır.)